ROMANIA

Se afișează postările cu eticheta energie. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta energie. Afișați toate postările
miercuri, 10 aprilie 2013

Meditatie de transmitere a energiilor cosmice (Nicoleta Pasat)

›
Indemn la rugaciune si meditatie ! Invit toti iubitorii de lumina ca, in fiecare luna, in data de 21, ora 19 sa se conecteze cu grupul...
luni, 1 august 2011

NOUA NOASTRĂ FIINŢARE ÎN UNIMEA CRISTICĂ

›
NOUA NOASTRĂ FIINŢARE Î N UNIMEA CRISTICĂ adică ÎNĂLŢAREA DOMNULUI în Colectivitate ca şi UNUL î n România Inim a Ocultă a Terre...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
EM
Eram incantat de mine/ Pentru ca dadeam tot ce aveam:/ Inima, credinta, munca./ "Si cine esti tu, ai spus, sa crezi ca ai atat de multe de oferit?/ Se pare ca ai uitat de unde sunt toate/ Si de unde vii." (RUMI) .... Eu sunt una cu inima MAMEI/ Eu sunt una cu inima IUBIRII/ Eu sunt una cu inima TATALUI/ Eu sunt una cu DUMNEZEU (Erik Berglund)... Intr-adevar tot ce vezi aici sunt daruri/haruri primite de la Divinitate si, cum dar din dar se face Rai, le impartasesc cu tine. Multumesc si te mai astept in vizita.
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.