ROMANIA

Se afișează postările cu eticheta celti. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta celti. Afișați toate postările
duminică, 8 iunie 2008

Despre credinta in nemurire la daci si la celti

›
“Toti suntem mici scantei ale unei Flacari mari, iar aceasta Flacara este Sursa a tot ce a fost si a tot ce va fi” Galeain ip Alteim Mac Dun...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
EM
Eram incantat de mine/ Pentru ca dadeam tot ce aveam:/ Inima, credinta, munca./ "Si cine esti tu, ai spus, sa crezi ca ai atat de multe de oferit?/ Se pare ca ai uitat de unde sunt toate/ Si de unde vii." (RUMI) .... Eu sunt una cu inima MAMEI/ Eu sunt una cu inima IUBIRII/ Eu sunt una cu inima TATALUI/ Eu sunt una cu DUMNEZEU (Erik Berglund)... Intr-adevar tot ce vezi aici sunt daruri/haruri primite de la Divinitate si, cum dar din dar se face Rai, le impartasesc cu tine. Multumesc si te mai astept in vizita.
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.