ROMANIA

Se afișează postările cu eticheta 17. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta 17. Afișați toate postările
miercuri, 15 iunie 2011

Sarbatoarea de la Seuca - 17 Iunie 2011

›
. Relatari de la Sarbatoarea de la Seuca si mai multe poze gasiti aici ... http://www.nicoletapasat.ro/?page_id=874 Invit toti iubitorii de...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
EM
Eram incantat de mine/ Pentru ca dadeam tot ce aveam:/ Inima, credinta, munca./ "Si cine esti tu, ai spus, sa crezi ca ai atat de multe de oferit?/ Se pare ca ai uitat de unde sunt toate/ Si de unde vii." (RUMI) .... Eu sunt una cu inima MAMEI/ Eu sunt una cu inima IUBIRII/ Eu sunt una cu inima TATALUI/ Eu sunt una cu DUMNEZEU (Erik Berglund)... Intr-adevar tot ce vezi aici sunt daruri/haruri primite de la Divinitate si, cum dar din dar se face Rai, le impartasesc cu tine. Multumesc si te mai astept in vizita.
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.